Warning: Attempt to read property "post_excerpt" on null in /data/b/1/b1261ee9-1257-420f-9e04-3ea9972071ea/pcspace.sk/web/wp-content/themes/newsup/inc/ansar/hooks/hook-index-main.php on line 116

Spoločnosť Kingston Technology oznamuje, že DDR5 moduly vhodné aj na pretaktovanie boli poskytnuté partnerom na vývoj a testovanie next-gen riešení.

Kingston vyvinul DDR5 moduly s prednastavenými XMP profilmi, no zároveň svojim partnerom, výrobcom základných dosiek umožňuje, aby manuálne upravili obvody na správu napájania (PMIC) nad hodnotu 1.1V a tým otvorili priestor na pretaktovanie. Kingston očakáva, že DDR5 budú na trhu dostupné už v treťom štvrťroku tohto roku.

Validácia pamätí vyžaduje spoluprácu celého ekosystému výrobcov počítačov a ich komponentov, vývoju teda napomáha fakt, že Kingston počas svojej 33 ročnej histórie nadviazal veľmi úzke vzťahy s poprednými výrobcami motherboardov a čipsetov. Vďaka tejto spolupráci môžeme očakávať uvedenie nových ultra výkonných modulov vhodných aj na pretaktovanie už do konca tohto roku.

Počas tridsiatich rokov Kingston starostlivo vyvinul a 100 percentne otestoval každú pamäťovú bunku každého čipu na všetkých moduloch. Dôsledný prístup k testovaniu, poskytovaniu doživotnej záruky a kvalitný zákaznícky servis sú kombináciou, ktorá udržala Kingston na pozícii najväčšieho svetového výrobcu pamätí pre tretie strany s 80 percentami podielu na trhu.

Kingston je dlhoročným členom JEDEC, organizácie, ktorá zastrešuje štandardy v elektrotechnickom priemysle. Vyše desať rokov, sú experti Kingston aj členmi predstavenstva JEDEC, kde sa na tvorbe štandardov priamo podieľajú.

Viac informácií nájdete na kingston.com.

Od Marek

Chcete nám poslať správu? použite adresu pcspace@pcspace.sk alebo vydavatelstvo@pcspace.sk